NEF Company | Nef Company
Karrige te te gjitha llojeve per bare, per zyra, veranda, shkolle, pupa, stola. tavolina, koulltuke. Te gjitha produktet prodhohen nga ne dhe kane cilesine me te larte.
karrige bari, karrige verande, karrige shkolle, pupa, stola, tavolina, koulltuke, karrige zyre,
5
home,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-5,qode-listing-1.0.1,qode-social-login-1.0,qode-news-1.0.2,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,paspartu_enabled,paspartu_on_top_fixed,paspartu_on_bottom_fixed,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,columns-4,qode-theme-ver-13.0,qode-theme-bridge,qode_advanced_footer_responsive_1000,bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.4,vc_responsive
a

Nef Company

8

Reparte

120

Punonjës

Hapat që ne kemi hedhur janë të shumta, fillimisht duke zgjeruar aktivitetin tregtar në të gjithë Shqipërinë, ne Tirane me dy filiale kryesore, Kosove dhe Maqedoni, duke synuar shtrirjen e vazhdueshme ne tregjet nderkombetare

PUNIMET

  • All
  • Tirana
  • Durres
  • Korce
  • Pogradec
  • Gjirokaster
  • Sarande
  • Punime Jashte Vendit
  • Shkoder

PRODUKTET TONA

 

Këtu mund të gjeni produktet tona më të fundit dhe modelet më të reja të karrigeve. Vizitoni menunë e produkteve tona për më shumë detaje rreth produkteve tona.

Për informacion të detajuar mbi shërbimet dhe produktet tona na kontaktoni çdo moment .